fbpx

Hakkımızda

Şirketinizi hedeflerinize etkili bir şekilde ulaştırıyoruz.

2008'den bu yana edindiğimiz tecrübemizle şirketinize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Bizi tanıyın

Şirketinizi geleceğe taşımak için yaratıcı çözümler üretiyoruz.


2008 yılında sektörel yazılımların bilgisayar kullanıcılarını tam anlamıyla memnun etmediğini gördük ve müşteri odaklı esnek yazılımlar geliştirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Geliştirdiğimiz akılcı çözümlerle kısa sürede birçok işletmenin tercihi olduk.

Daha sonra sektör lideri olan LOGO Yazılım’ın kolaylıkla dikey çözüm geliştirebileceğimiz dinamik yapısı ve her sektörden şirketin kendi ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirerek kullanabileceği çözümleriyle tanıştık. Yazılım konusundaki tecrübemizi bu altyapıyla birleştirerek daha kaliteli çözümler ürettik ve daha çok müşteriye erişme imkanı bulduk.

Sektörde marka olmanın önemini kavradıktan sonra 2018 yılında 1923+ Software markası ile LOGO Yazılım’ın çözüm ortakları arasına girdik ve LOGO ekosisteminin bir parçası olduk.

Bugün itibarı ile 1923+ Software olarak biz, LOGO Yazılım ürünlerini destekleyen ve bu ürünlere tam uyum sağlayabilen entegre çözümlerimizle uluslararası standartlar doğrultusunda süreçleri yöneterek şirketlerin verimliliklerini ve kârlılıklarını artırmaları için çözümler sağlamayı amaçlıyor, müşterilerimize uygun fiyatlı, esnek, hızlı uyarlanabilen, şirketin boyutu ve sektörün gereklilikleri doğrultusunda özelleştirilebilen çözümler sunmaya devam ediyoruz.


Hizmetlerimiz

Misyonumuz

Vizyonumuz


Müşterilerimizle iyi ilişkiler geliştirmek, sorunlarını ve ihtiyaçlarını doğru anlamak, talebi tam anlamıyla karşılayacak özgün çözümler üretmek ve müşterilerimize benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatmak.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve işlevsel çözümleriyle akla gelen ilk 10 yazılım firması arasına girmek.

Müşterilerimiz

Müşterilerimizin yorumları

WhatsApp chat