fbpx

LOGO TOPLU FATURALAMA

Logo Toplu Faturalama Özel Okullar, Özel Üniversiteler, Öğrenci Yurtları, AVM'ler, Dernekler, Spor Salonları gibi her ay birbirinin aynı yüzlerce fatura kesen orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra hızlı ve esnek yapısı sayesinde faturalama süreçlerinizi 50.000 kat hızlandırarak zamanı en verimli şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor.

Verimli olduğunuzu hissedin

İşinize harcadığınız zamanın daha verimli olması için çareler aramayın. Sürekli aynı şeyleri tekrarlamanın ve kaybettiğiniz vakitte daha önemli şeyleri kaçırdığınız hissinin motivasyonunuzu bozmasına izin vermeyin. Bırakın zamanınız size kalsın, hayatı ertelemeyin.

İşinizin rutinleşmesine izin vermeyin

Her ay yüzlerce, birbirinin neredeyse aynısı faturaları tekrar tekrar hazırlarken enerjinizin düştüğünü, makineleştiğinizi hissedersiniz. Çünkü yaptığınız iş, üstünüzdeki yükü almaz, gelecek ay aynı faturalar sizi bekliyor olacaktır. Öncelikle bu rutini kırın, çalışırken kaybettiğinizi değil, kazandığınızı hissedin.

Faturalama dönemlerinizi kolay geçirin

Logo Toplu Faturalama ile faturalarınızı tek bir yerden takip edin. Bir defaya mahsus müşterilerinizin bilgilerini, faturada yer almasını istediğiniz verileri, KDV oranı, hizmet kartı, cari hesaplar gibi bilgilerini girin. Oluşturduğunuz şablon üzerinden her ay sadece tarihi seçin, birkaç dakika içinde faturalarınız hazır olsun.

Her zaman güncel ve mevzuata uyumlu

Logo Toplu Faturalama, değişen mevzuata uygun şekilde düzenli olarak yenileniyor. Böylece bilgi akışı doğru ve güncel verilerle sağlanırken, karmaşık iş süreçleri sadeleştirilip düzenleniyor ve yasal uyumluluk garanti altına alınıyor.

Tanıtım Broşürü | Kullanıcı Dokümanları

Logo Toplu Faturalama Özellikleri

Sade ve pratik arayüz
Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo Toplu Faturalama'nın göz yormayan estetik tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile tüm işlemleri kolay ve hızlıca yapmanızı sağlıyor.
Güçlü performans
Logo Fatura Kopyalayıcı binlerce faturayı sadece dakikalar içinde ve hatasızca kullandığınız Logo çözümü içinde oluşturur.
Logo ERP ürünleri ile entegre yapı
Go3, Tiger3, Tiger3 Enterprise ile entegre yapı, fatura içerisinde ödeme planı, satış elemanı, ticari işlem grubu, irsaliye ve diğer tüm fatura seçeneklerinin kullanılabildiği esnek arayüz.
e-Devlet uygulamalarıyla uyumluluk
Logo Toplu Faturalama; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre şekilde çalışıyor. Bu sayede Logo Toplu Faturalama üzerinde yapılan işlemler doğrudan e-Devlet uygulamalarına aktarılabiliyor.
Mevzuata ve uluslararası muhasebe standartlarına uyum
Logo Fatura Kopyalayıcı Object altyapısını kullandığı için Logo ERP standartlarını kullanıyor. Böylece değişen mevzuata uygun şekilde düzenli olarak yenileniyor. Böylece bilgi akışı doğru ve güncel verilerle sağlanırken, karmaşık iş süreçleri sadeleştirilip düzenleniyor ve yasal uyumluluk garanti altına alınıyor.
Her sektöre uygun
Logo Toplu Faturalama özel olarak geliştirilmiş sektör-bağımsız yapısıyla; özel okullardan özel üniversitelere, AVM'lerden toplu site yönetimlerine, dağıtımdan inşaata, spor merkezlerinden derneklere kadar pek çok farklı sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor.

Demo Talep Formu

Müşterilerimiz

Müşterilerimizin Yorumları

WhatsApp chat